Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. Henryka Jordana

 

Previous Next

Zajęcia w roku szkolnym 2019/2020

Godziny zajęć mogą ulec zmianie do 13.09.2019 r. Podział na grupy odbywa się na początku zajęć.

 

PLAN ZAJĘĆ  2019/2020

 
 
 

Nazwa zajęć

Kiedy

 
 

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

 

Codowanie dla najmłodszych

wtorek

16.30 - 17.15

 

środa

16.30 - 17.15

 

Coduj z głową 1 

wtorek

17:30 - 18:15

 

środa

17.30 - 18.15

 

czwartek

15.30 - 16.20

 

Coduj z głową 2 

czwartek

16.30 - 17.35               17:45 - 18:50

 

Kawiarenka komputerowa 1,2

wtorek

18:15- 19:00

 

środa

18:15- 19:00

 

Plastyka intermedialna (grafika)

planowany początek zajęć - X.2019 r.

 

 

 

Pomoc Szkolna

poniedziałek

15.00 - 17:30

 

środa

16.00 - 18.30

 

ZAJĘCIA JĘZYKOWE

 

Język angielski

piątek

15.30 - 16.15               16.15 - 17.00                17.15 - 18.00

 

sobota

15.00 - 16.30

 

Język włoski

planowany początek zajęć - X.2019 r.

 

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

 

Malarstwo i rysunek

piątek

16:00 - 18:30

 

Rysunek i projektowanie 1

wtorek

15:30 - 16:15

 

czwartek

15:30 - 16:15

 

Rysunek i projektowanie 2

wtorek

16:30 - 18:00

 

czwartek

16:30 - 18:00

 

Młodzi Twórcy. Zajęcia profilaktyczno-plastyczne

poniedziałek

16:30 - 18:00

 

środa

16:30 - 18:00

 

Mali Twórcy. Zajęcia profilaktyczno-plastyczne

poniedziałek

15:30 - 16:15

 

środa

15:30 - 16:15

 

ZAJĘCIA TANECZNE

 

Taniec 1

wtorek

17:15 - 18:00           (podział na grupy na pierwszych zajęciach)         

 

czwartek

15.00 - 15.45               15.45 - 16.30           

 

Taniec 2

wtorek

18.15 - 19.30            (podział na grupy na pierwszych zajęciach)

 

czwartek

16.45 - 17.45               18.00 - 19.30

 

Zabawy taneczne

wtorek

15:30 - 17.00           (podział na grupy na pierwszych zajęciach)

 

 

 

Studio PR

piątek

16:00 - 17:30

 

ZAJĘCIA TEATRALNE

 

Teatr 1 i 2           (wspólne zajęcia)

wtorek

17:15 - 18:45

 

Teatr 2

sobota

10:00 - 11:30

 

Zabawy teatralne

wtorek

15:30 - 17.00           (podział na grupy na pierwszych zajęciach)

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

 

Gry i zabawy na terenie

czwartek

15:45 - 17:15

 

piątek

16:45 - 18:15

 

Gry rekreacyjne w Sali

czwartek

15.45 - 17.15                   16.45 - 18.15

 

piątek

15.45 - 17.15                18.15 - 19.00

 

Tenis stołowy

poniedziałek

15.00 - 16.30

 

wtorek

15.00 - 16.30                     15.45 - 17.15                      16.30 - 17.15

 

środa

15.00 - 16.30                     17.30 - 19.00                        18.15 - 19.00  

 

czwartek

15.00 - 16.30                     17.30 - 19.00                       18.15 - 19.00

 

piątek

15.00 - 15.45               17.30 - 18.15               17.30 - 19.00

 

Siłownia

wtorek

17:30 - 19:00

 

czwartek

17:30 - 19:00

 

Piłka nożna

środa

15.00 - 16.30 (5-6 lat)                                               16.45 - 18.15 (7-9 lat)

 

piątek

15.45 - 17.15                   (10 lat i powyżej)

 

Lekkoatletyka

poniedziałek

16.00 - 17.30

 

piątek

17.15 - 18.45

 

ZAJĘCIA MUZYCZNE

 

Zajęcia instrumentalne z elementami gitary

planowany początek zajęć - X.2019 r.

 

Studio wokalne

planowany początek zajęć - X.2019 r.

 

 

 

 

 

Zajęcia filmowe-filmowe historie (d. produkacja i montaż filmowy)

piątek godz. 18.00 - 19.30

 

 

 

Twórcy komiksów

planowany początek zajęć - X.2019 r.

 

 

 

Przystań malucha + rytmika

planowany początek zajęć - X.2019 r.

 

 

 

Kino w OPP2

 

 

 

 

C