Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. Henryka Jordana

 

Kochani!
Serdecznie dziękujemy za wspólne Przywitanie Wiosny w OPP2! Było Was około 100!!! Mamy nadzieję, że tak liczna grupa przekona wiosnę, żeby już do nas przyszła 🙂 Rozwiązaliście wszystkie zagadki i quizy, poradziliście sobie z najtrudniejszymi konkurencjami sportowymi, a przede wszystkim świetnie się z nami bawiliście!

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Przedstawiamy Państwu ofertę dla grup zorganizowanych oraz uczestników indywidulanych w ramach Warszawskiej Akcji „Zima w Mieście” 2023.

Zapytania prosimy kierować pod nr tel. (22) 617-59-62 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzieci z zajęć plastycznych, kreatywnych i tanecznych wzięły udział w tworzeniu upominków dla Seniorów. Wykazały się dużymi zdolnościami artystycznymi, a także ogromną empatią, ciepłem i zrozumieniem dla osób starszych. Podczas spotkań dzieci emocjonalnie opowiadały o swoich Babciach i Dziadkach oraz wiele razy wyrażały nadzieję, że stworzone przez nich prace i niespodzianki wywołają uśmiech u wszystkich Seniorów! :)
 

„Dziecięcy uśmiech dla Seniora” to projekt Koła Wolontariatu Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. Henryka Jordana dla Domu Pomocy Społecznej „Pod Brzozami” w ramach akcji „Ochotnicy warszawscy”. 
Działanie finansowane jest ze środków m.st. Warszawy.

„Dziecięcy uśmiech dla Seniora” to projekt Koła Wolontariatu Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. Henryka Jordana dla Domu Pomocy Społecznej „Pod Brzozami” w ramach akcji „Ochotnicy warszawscy”. Na grudniowym spotkaniu Wolontariusze tworzyli kartkę świąteczną dla Seniorów. Rozmawialiśmy o tym, co jest ważne podczas świąt i czego życzyliby na nadchodzący czas Seniorom, ich rodzinom oraz pracownikom Domu Pomocy Społecznej. Artystyczna kartka została wysłana pocztą i mamy nadzieję, że wywoła uśmiech w domu „Pod Brzozami”.
Działanie finansowane jest ze środków m.st. Warszawy.