Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. Henryka Jordana

 

Oferta nowych zajęć w OPP2

Szanowni Państwo,

Od tego roku zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia z Robotyki (ozoboty) (7-14 lat) i eksperymentów (9-13 lat) pod nazwą Mali naukowcy – nauka nie musi być nudna! Zajęcia w trakcie, których dzieci zobaczą i przeprowadzą mnóstwo szalenie interesujących i zaskakujących eksperymentów, a to wszystko akompaniamencie dymu oraz ogromnej dawki wiedzy, połączonej z zabawą. 

Dodatkowo informujemy, że w ramach zajęć z gier i zabaw sportowych wprowadzamy nowe atrakcyjne formy. Zajęcia będą nastawione na rozwój ogólnej sprawności fizycznej dzieci, poprzez gry i zabawy zespołowe z elementami rywalizacji. Zajęcia mają na celu podnoszenie umiejętności sprawnościowych, budując ich satysfakcję oraz poczucie własnej wartości.  Uczestnicy będą mogli poznać zasady i zagrać w następujące gry: bilard, piłkarzyki, Teeball - baseball dla dzieci, Kwadrant siatkarski, kwadrant piłkarski, Rugby tag, podstawy gimnastyki, gry i zabawy z piłkami o różnej wadze i wielkości. Bardzo szeroko podczas tych zajęć będą wprowadzane elementy piłki nożnej (szczególnie w najmłodszych grupach).

 

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie rozszerzyliśmy również w ramach naszych możliwości miejsca na pozostałych zajęciach - zachęcamy do sprawdzenia!

 

Prosimy zapisywanie w rekrutacji na wolne miejsca.

 

Zapraszamy!