Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. Henryka Jordana

 

Plan zajęć w roku szkolnym 2023/2024

!! UWAGA !! W obecnym tygodniu 11-17.09.2023 nie ma jeszcze zajęć. Zapraszamy na spotkania z nauczycielami według tego harmonogramu. Zajęcia w OPP2 ruszają od 18.09.2023 !!

 

Loading...

 

 

Lista adresów mailowych nauczycieli OPP2

Nazwa zajęć Nauczyciel Adres mailowy
Grafika komputerowa 1,2 Beata Bracławska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Coduj z głową 2

Siatkówka

Małgorzata Budzyńska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kodowanie dla najmłodszych

Coduj z głową 1

Ksawery Dros Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Robotyka, Eksperymenty, Warsztaty przyrodnicze, TUSy Przemysław Kujda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Terapia pedagogiczna, Terapia ręki, J. angielski 6-8 lat, Koło wolontariatu Agata Catalfamo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Język migowy Katarzyna Gorycka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia rzeczy ładnych

Warsztaty plastyczne

Rysunek i projektowanie 1,2

Malarstwo i rysunek

Natalia Sopoćko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lekkoatletyka

Tenis stołowy 1,2

Biegam, bo lubię

Wiesława Domarska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Samoobrona Paweł Sobczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Język włoski Sławomira Dyrda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szachy Przemysław Krowicki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zabawy teatralne

Teatr 1 i 2

Jolanta Sikorska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 Szachy Krystyna Wrzosek-Raźniak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piłka nożna 7 lat i powyżej Michał Maj Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gry rekreacyjne na sali/terenie

Piłka nożna  5-6 lat

Marcin Nadolny  

Mali Twórcy

Młodzi Twórcy

Sensoryka dla Smyka

Rysunek i projektowanie 1,2

Lidia Majewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Matematyka jest OK, Egzamin 8-klasisty Anna Wojda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pomoc szkolna-matematyka, Egzamin 8-klasisty  Diana Rowicka-Łagowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Badminton 1,2

Tenis stołowy 1

Hubert Szepietowski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Taniec 1 i 2

Zabawy taneczne

Warsztaty kreatywności

Koło wolontariatu

Agnieszka Żygadło Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Studio piosenki i Smykorytmika Sara Rajewska - Syska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nauka gry na gitarze Cezary Sikora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.