Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. Henryka Jordana

 

Zajęcia w roku szkolnym 2022/2023

 

 

 

Lista adresów mailowych nauczycieli OPP2

Nazwa zajęć Nauczyciel Adres mailowy
Grafika komputerowa Beata Bracławska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Coduj z głową 2

Siatkówka

Małgorzata Budzyńska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kodowanie dla najmłodszych

Coduj z głową 1

Coduj z głową 2

Ksawery Dros Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Robotyka i Mali Naukowcy (Eksperymenty) Przemysław Kujda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Język angielski Klaudia Żuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Język migowy Katarzyna Gorycka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia rzeczy ładnych

Warsztaty plastyczne

Natalia Sopoćko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lekkoatletyka

Tenis stołowy

Biegam, bo lubię

Wiesława Domarska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Samoobrona Paweł Sobczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Język włoski Sławomira Dyrda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Terapia pedagogiczna

Terapia ręki

TUSy

Agata Bałdyga Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zabawy teatralne

Teatr 1 i 2

Jolanta Sikorska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Malarstwo i rysunek

Rysunek i projektowanie 1 i 2

Katarzyna Kucharska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piłka nożna Michał Maj Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gry zespołowe

Tenis stołowy

Bartłomiej Maślak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mali Twórcy

Młodzi Twórcy

Sensoryka dla Smyka

Mam tę Moc!

Lidia Majewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Matematyka jest OK i Egzamin 8-klasisty Anna Wojda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pomoc szkolna-matematyka Diana Rowicka-Łagowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gry zespołowe

Tenis stołowy

Hubert Szepietowski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Taniec 1 i 2

Zabawy taneczne

Warsztaty kreatywności

Agnieszka Żygadło Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Studio piosenki i smykorytmika Sara Rajewska - Syska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nauka gry na gitarze Cezary Sikora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.